Medinės raidės – kur jos naudojamos?

medines raidesNorite įsigyti medines raides kažkokiems dekoravimo tikslams? Dabar specialiose dekupažo reikmenų parduotuvėse galite įsigyti įvairių dydžių raides pagal visą abėcėlę. Internetu siūlytume jas įsigyti todėl, kad čia tikrai kainos yra mažesnės nei fizinėse parduotuvėse. Šiose vietose jūs rasite visą reikalingą atributiką bet kokiai šventei, tad jeigu ieškote ir specialų dažų ar kitų priemonių, siūlytume apsilankyti populiariausiose dekupažo parduotuvėse internete.

Kalbant apie medinių raidžių pirkimą, pirmiausia siūlytume pasidomėti kaip jos atrodo. Įprastai, visas raides galima pirkti atskirai t.y. jums nėra būtina rinktis viso rinkinio, kurį sudarytų abėcėlė. Paprasčiausiai, didžioji dalis parduotuvių siūlo jas pirkti atskirai, nes vis dėlto, jeigu tai bus kažkokia šventė, faktas, kad viename sakinyje tos raidės kartosis, tad nelogiška būtų, kad nuolatos tektų pirkti visus rinkinius. Šios medinės raidės yra įvairių dydžių bei spalvų, tačiau aišku – galite rinktis ir natūralią medieną. Jeigu jas naudosite šventės metu pasitinkamam šūkiui suregzti, tada siūlytume ieškoti kiek didesnių gaminių, kuriuos be abejo apsiūlys minėtos parduotuvės.

Didesnė medinės raidės dažniausiai ir yra naudojamos būtent švenčių metu – per vestuves, krikštynas, gimtadienio šventes ir t.t. Nereikėtų pamiršti, kad tų raidžių panaudojimo galimybės yra didelės, todėl ne veltui jos parduodamos dekupažo parduotuvėse. Jomis galite dekoruoti sienas ar kažkokius daiktus, pavyzdžiui – dėžutes. Kaip minėjome, tokių medinių raidžių yra visokiausių dydžių, tad net ir smulkiems daiktams tikrai rasite nemažą pasirinkimą.

Medines raides jūs galite dažyti ir patys, tačiau čia svarbu pažymėti, jog ne visos jos bus nudažytos paprastais dažais – kai kurios raidės yra padengtos specialiu permatomu laku, todėl bus kiek sunkoka nudažyti vandeniniais dažais. Jeigu norėsite tas raides nudažyti skirtingomis spalvomis, siūlytume tose pačiose parduotuvėse ieškoti aliejinių dažų buteliukų, kurie pardavinėjami nedidelėse talpose, vos po kelias dešimtis mililitrų. Tokiu būdu nereikės pirkti didelių kiekių – vis sutaupysite vieną kitą eurą.

Perkant medines raides iš dekupažo parduotuvių, visada siūloma atsižvelgti į raidžių stilių – kiekvienai progai ar tikslui jūs galite rinktis ir skirtingo šrifto raides. Tiesiog apsilankykite tokiose el. parduotuvėse ir pamatysite ką rasite.