Kreditai nedirbantiems

kreditai nedirbantiemsSusiduriantys su paskolos gavimo problemomis turėtų žinoti, kad neretai neigiamas atsakymas yra duodamas būtent pajamų neužtikrinimo atveju. Kreditai nedirbantiems visada buvo suteikiami griežtomis sąlygomis t.y. tokią paskolą gauti gali ne kiekvienas, nes ne visiems pavyksta įrodyti pajamų tikrumą. Kartais pasigirsta įvairiausių nuogąstavimų, kuomet kreditoriai atsisako bedarbiams asmenims išduoti kreditus, tačiau dėl to nereikėtų kaltini kitų – tik tokių asmenų situacija yra vertinama kiek kruopščiau ir pagal įstatymus dažniausiai tokiems nėra leidžiama skolinti pinigų.

Daugelis galvoja, kad kreditus gali gauti bet kas, bet toli gražu – situacija rodo priešingai. Kreditus ir paskolas gali gauti tik ribotas kiekis asmenų. Ta riba yra paprasta – dirbantys ar gaunantys kitas reguliarias pajamas gali skolintis iš kreditų bendrovių. Turite suvokti, kad Lietuvoje kreditoriai negali savavališkai nuspręsti kam skolinti, o kam ne. Jie nuspręsti turi remdamiesi įstatymais. Jie jų pažeisti negali. Pavyzdžiui, neseniai spaudoje buvo galima pasiskaityti kaip viena kreditų bendrovė gavo baudą už tai, kad netinkamai įvertino kliento mokumą ir paskolą suteikė žmogui, kuris iš tiesų jos gauti negalėjo. Kreditų bendrovė turėjo sumokėti ne tik baudą, bet ir atlyginti visus nuostolius, kuriuos patyrė klientas, gaudamas tą kreditą. Būtent dėl tokios priežasties dauguma kredito bendrovių kruopščiai vertina kiekvieno kliento gaunamas pajamas ir visą situaciją.

Tas vertinimas yra gana paprastas – jeigu jūs gaunate pakankamą sumą pajamų, jums kreditas gali būti suteikiamas. Ta pakankama suma yra tokia, kuri leistų padengti buitines išlaidas bei laiku mokėti kredito įmokas. Jeigu jūs skolinatės trumpam laikotarpiui, tai kredito gauti negalėsite, jeigu ta paskolos suma viršys jūsų pajamas ar bus tolygi joms. Trumpai tariant, jeigu gaunate 400 eurų per mėnesį ir ketinate skolintis mėnesiui tokią pačią sumą, ko gero joks kreditorius jums neskolins – jūs neturėsite sekantį mėnesį iš ko grąžinti tokios sumos su visomis palūkanomis. Skolintis gali tie, kurie turi atliekamų pajamų, tuo labiau – anksčiau nėra susiteršę kredito istorijos. Nemokūs asmenys yra įdentifikuojami nesunkiai, tad čia net nereikėtų galvoti apie sukčiavimą ir duomenų nuslėpimą – viskas bus išsiaiškinta. Greiti kreditai skirti tik mokiems asmenims.