Kontaktiniai lešiai – nuo įprastų iki dekoratyvinių

lesiaiDaugeliui žmonių kontaktinių lešių dėka pavyksta pagerinti regėjimą, tačiau ne paslaptis, kad šiuos gaminius kai kurie žmonės įsigyja permokėdami nemažas sumas. Dabar lešiai būtent internetu yra paruduodami mažiausiomis kainomis, tad siūlytume ir jums pamiršti įprastą pirkimą iš optikos salonų. Internete dažniausiai šie gaminiai yra parduodami specializuotose parduotuvėse, tad jeigu ieškote kokybiškų lešių, net nevarkite kažkokiuose skelbimų portaluose – rinkitės tik el. parduotuves, nes jose matysite ir didesnį pasirinkimą, ir mažesnes kainas.

Jaunos moterys ypač dažnai mėgsta keisti savo išvaizdą, todėl neretai pasitaiko atvejų, kuomet perkant lešius yra dairomasi ir į kiek nestandartinius variantus. Būtent moterims dažniau yra aktualūs spalvoti lešiai – vyrai jais nelabai domisi. Spalvotų lešių pasirinkimas yra didelis ir jais prekiauja tos pačios minėtos el. parduotuvės. Jose šių lešių pasirinkimas galimas tiek pagal spalvas, tiek pagal akies obuolio formą. Kartais tokios el. parduotuvės siūlo ne tik „pasikeisti akių spalvą“, bet ir įsigyti specialius dekoratyvinius lešius kokiai nors progai. Dekoratyviniai lešiai nuo įprastų skiriasi tuo, kad ten akies obuolio forma gali būti visai kitokia. Spalvoti lešiai yra vienodi, tik jų spalva skirtinga, o dekoratyviniai lešiai yra tokie, kad galbūt rasite net ir kokio gyvūno formos akies obuolius. Tokie lešiai dažniausiai naudojami einant į kažkokią šventę ar tiesiog komerciniais reikalais – kuriant filmus, spektaklius ir t.t.

Kas liečia kontaktinių lešių naudojimą, turite žinoti, kad el. parduotuvės siūlo ne tik geriausius gaminius, bet ir pataria visais susijusiais klausimais. Kartais jos gali patarti kokius lešius pasirinkti esant tam tikrai dioptrijai, taip pat akcentuoja ir pasirinktų produktų naudojimo laiką. Labai svarbu žinoti, kad kiekvieni lešiai yra naudojami pagal nustatytą terminą. Dažnai vieni žmonės perka vienadienius lešius, kartais – mėnesinius. Vienadieniai yra tokie, kuriuos prieš einant miegoti reikia išsiimti, o mėnesiniai, priklausomai nuo naudojimo galimybių, gali būti išimami dar rečiau. Viskas priklauso nuo pasirinkto produkto ypatybių, tad prieš perkant, būtinai paskaitykite kas nurodoma pasirinktų lešių aprašyme, o tas pats taikoma perkant ir spalvotus ar dekoratyvinius lešius.