Švedija – vienas geresnių pasirinkimų keliauninkams

Pigūs lėktuvų bilietai iš Rygos, Kauno, Vilniaus, Palangos nuo €10 tik su Flymaster.LTŠvedija garsėja ne tik itin dažnais Eurovizijos nugalėtojais, bet ir itin akis traukiančiomis turistinėmis vietomis, kraštovaizdžiu, kultūra. Dėl šių privalumų vis daugiau europiečių renkasi bent jau trumpus vizitus atostogoms. Jeigu ir jus domina ši šalis, tai būtinai ją turėtumėte aplankyti. Tuo labiau, kad ši šiaurės šalis išsiskiria ir itin mažu nusikaltimų skaičiumi, todėl turistams čia atostogauti yra be galo saugu. Lietuviai irgi yra pamėgę šią šalį, bet aišku – čia daugiausia atvyksta ne turistai, o emigrantai. Skirtingai nuo kitų šalių, čia patekti galima be vizų, o keliavimų būdų yra gana daug. Galima keliauti tiek lėktuvu, tiek keltu. Bet, jeigu norite kuo greičiau pasiekti šią šalį, tai trumpas skrydis būtų pats tinkamiausias pasirinkimas. Tuo labiau, kad čia nuskirsti galima už itin mažą sumą.

Tie, kurie ruošiasi keliauti į Švediją, turėtų rinktis skrydžius, o ne keltus. Pirmiausia, keliaujant keltu nesate garantuoti, jog nesergate jūros liga. Galite patekti tarp stiprių bangų, o kelto siūbavimas gali sukelti ir pykinimą ar kitus sveikatos pablogėjimus. Štai lėktuvu šią šalį pasieksite greičiau. Kas liečia bilietų kainas, tai verta pabrėžti, kad jos siekia vos keliolika ar kelias dešimtis eurų. Kalba eina apie tinklapius, kurie siūlo lėktuvų bilietus, o ne kelionių agentūrų pasiūlymus. Į šią Skandinavijos šalį kiekvienas lietuvis gali atvykti paprastai ir jokių dokumentų tvarkyti nereikės, nes mat visas Skandinavijos regionas priklauso Šengeno zonai.

Jeigu jus labiausiai domina bilietų kainos ir galimybės juos įsigyti pigiai, tai pirmiausia turėtumėte aplankyti lietuviškas kelionių svetaines. Jose ir rasite didžiausią bilietų pasirinkimą. Tose svetainėse nurodomi ne tik paprasti patarimai keliautojams, bet tuo pačiu pateikiama ir bilietų paieškos forma. Trumpai tariant, pagrindinis tokių tinklapių tikslas yra padėti keliautojams įsigyti kuo pigesnius lėktuvo bilietus. Tad, tokiose svetainėse rasite visą sąrašą bilietų tiek pagal skrydžių bendroves, tiek ir pagal kainos intervalus.

Būtina akcentuoti, kad keliaujantiems atostogauti į Švediją, tas svetaines rinktis reikėtų kartu ir su specializuotais portalais, kurie siūlo apgyvendinimo paslaugas, nes pastarąsias reikės užsisakyti atskirai.

Plačiau skaitykite: http://flymaster.lt/svedija/