Plaukų džiovintuvai – prietaisai sutinkami kiekvienos moters namuose

Plaukai alinami įvairiausiais būdais, o mes vis stengiamės jiems padėti naudodami įvairiausias plaukų kaukes, šampūnus, atkuriančius plaukų struktūrą ir vitaminus. Geriausia būtų pradėti nuo kasdieninių įpročių keitimo. Mažindami plaukus alinančių prietaisų naudojimą, galime jiems padėti išlikti gyvybingais ir puikiai atrodančiais kiekvieną dieną. Padėkite į šoną plaukų garbanojimo žnyples, tiesinimo prietaisus ir naudokitės jais tik ypatingomis progomis, kuomet plaukai turi atrodyti kaip niekad tvarkingi. Paprastomis dienomis naudokitės tik plaukų džiovintuvu, nors ir jo vertėtų vengti, tačiau kartais to padaryti tiesiog yra neįmanoma. Geri plauku dziovintuvai nėra labai kenksmingi mūsų plaukams, tad reikėtų žinoti koks yra tas geras plaukų džiovintuvas ir į ką vertėtų atkreipti dėmesį prieš jį perkant.

plaPlaukų džiovintuvo galia turi atitikti jūsų plauko struktūrą.  Jei turite plonus ir trumpus plaukus, rinkitės 1200-1500W galios plaukų džiovintuvą, jei turite ilgus tiesius ar banguotus užteks 1300-1800W, na, o jeigu turite storus, garbanotus ir ilgus plaukus, rinkitės 1600-2000W galios plaukų džiovintuvus.

Nepamirškite patikrinti ar jūsų išsirinktas plaukų džiovintuvas turi šalto oro srovės funkciją, kuri padeda plaukams neperkaisti, nenualina jų ir, taip pat, puikiai padeda formuoti šukuosenas. Po kelių minučių karšto oro srovės džiovinimo perjunkite į šalto oro srovės pūtimo funkciją, taip išlaikysite sveikus ir nepažeistus plaukus.

Jei siekiate išskirtinių galimybių, rinkitės plaukų džiovintuvą su įvairiausiais priedais. Tinkamai naudojantis visais džiovintuvo priedais ir jų antgaliais galite suformuoti įspūdingas šukuosenas ar net susigarbanoti savo plaukus tiesiog su fenu.

Nepamirškite saugoti savo plaukų ir dar prieš džiovinimą naudoti specialias priemones apsaugančias nuo karšto oro srovių. Jei yra galimybė leiskite jiems džiūti savaime ir tik prieš išeinant į lauką juos džiovinkite džiovintuvu. Nelaikykite džiovintuvo arti plaukų šaknų, taip tik labiau susilpninate juos, o šie gali pradėti slinkti ar lūžinėti.  Laikykite šiokį tokį atstumą ir rūpinkitės savo plaukais.

Nėra nieko įspūdingiau, kaip sveiki ir žvilgantys plaukai.