Metant svorį svarbu viskas

Sveiki produktai

Sakote, labai sudėtinga atsikratyti papildomų kilogramų? Žinoma, kad taip, tačiau ar manote, kad labai lengvai juos priaugote? Tikrai ne. Tai tik iliuzija, kuri apakina daugelį žmonių. Kai valgome daug ir dažnai, nesukdami galvos dėl savo svorio ir savijautos, nesusimąstome per kokį laikotarpį priaugame penkis ar dešimt kilogramų. Tai visiškai natūralu – kai nejaučiame jokio diskomforto ir kitų nemalonių pojūčių, negalvojame apie laiką. Tuo tarpu, kai mums tenka susirūpinti savo svoriu ir pradėti jį mesti, situacija apsiverčia aukštyn kojomis. Turime įdėti labai daug valios pastangų, kad nenuleistume rankų ir prisiverstume maitintis sveikai bei reguliariai sportuoti. Mūsų kasdienybėje turi atsirasti ne tik sveiki produktai, pakankamas kiekis vandens, tačiau ir reguliarus fizinis aktyvumas, geras ir ramus miegas, emocinis stabilumas ir kt.

Be abejo, kai reikia radikaliai pakeisti savo gyvenimo būdą, daugeliui tampa labai baisu. Juk nėra lengva atsisakyti to, kas iki tol buvo taip skanu, pvz., picos, mėsainiai, vaisvandeniai ir kiti daug cukraus turintys gaivieji gėrimai, riebūs kepsniai, bulvių traškučiai, saldainiai, pyragaičiai, tortai ir kt. Yra labai daug produktų, kuriuos neretas valgome kasdien, tačiau jie nėra sveiki ir galintys padėti išvengti svorio didėjimo. Todėl puikiai suprantama, kad metant svorį, visų pirma reikia peržiūrėti savo kasdienės mitybos racioną, o tik tuomet pradėti judėti pirmyn. Iš savo maisto produktų sąrašo išbraukite tai, kas yra labai kaloringa ir nesveika – atsirinkti šiuos produktus yra labai nesudėtinga, svarbiausia nemeluoti patiems sau.

Kai tai padarysite, įvertinkite savo fizines galimybes ir pasirinkti jums tinkamiausią sporto šaką. Jokiu būdu nepersistenkite. Pradėkite nuo lengvų ir didelio streso jūsų organizmui nekeliančių fizinių pratimų. Tuomet palaipsniui didinkite fizinį krūvį. Tai nesukels streso, pernelyg neapsunkins jūsų raumenų ir sausgyslių bei leis lengviau įsivažiuoti į kitokį gyvenimo ritmą.

Jei visą tai darysite sistemingai ir apgalvotai bei niekuomet neleisite sau sukčiauti, bėgant laikui suprasite, kad tokie sprendimai radikaliai keičia jūsų gyvenimą, mąstyseną ir padeda pasiekti savo išsikeliamus tikslus.