Kuro talpyklos

kuro talpyklosIeškodami kuro talpyklos ar viso kuro išpilstymo bei laikymo inventoriaus, būtinai pasidomėkite ką siūlo ir tie pardavėjai, kurie įsikūrę visai kitame Lietuvos gale. Dabar dauguma bendrovių siūlo kuro talpyklas įsigyti ir su nemokamu pristatymu, tad jums nebebus prasmės rinktis tų pardavėjų, kurie būtų vietiniai. Žinoma, perkant šį inventorių yra taikomi tam tikri reikalavimai. Vienas iš jų gali būti tas, kad jums teks pirkti nustatytą kiekį tokių talpyklų, nes kitu atveju nemokamas pristatymas nebus taikomas. Žinoma, čia taip pat reikėtų pasidomėti ir pristatymo kaina, nes ne visada ji būna labai didelė – galbūt jums net ir apsimokės pirkti talpas iš kituose miestuose įsikūrusių pardavėjų.

Kas liečia pačias talpyklas, būtina žinoti, kad jų yra įvairiausių. Vienos yra pagamintos iš plastmasės, kitos iš nerūdijančio plieno, o trečios gali būti gaminamos iš IBC konteinerių. Kiekvienas variantas yra skirtingas, o kaina taip pat. Dabar nemaža dalis bendrovių tiesiog perdaro IBC konteinerius ir juos pritaiko kuro laikymui bei gabenimui. Kas įdomiausia – tokios talpyklos būna bene pigiausios ir ne ką mažiau patikimos nei nerūdijančio plieno talpyklos ar cisternos. Kaip minėjome – pasirinkimas yra didžiulis, todėl čia jau patiems teks nuspręsti kurį inventorių rinktis. Žinoma, jeigu jums reikia tokios talpos tik asmeniniams tikslams, tada galima rinktis ir kiek mažesnio tūrio talpas, kurios būtų pritaikytos tik laikymui, bet jeigu jums reikia, kad toks inventorius būtų pritaikytas ir gabenimui, tad siūlytume pasidomėti universaliomis talpomis.

Universalios kuro talpyklos yra skirtos tiek gabenimui, tiek laikymui, tiek ir saugojimui, todėl jų kaina gali būti kiek didesnė. Turime galvoje, kad tokios talpyklos dažniausiai yra naudojamos pagal visus poreikius, jos yra gana didelės talpos, todėl net ir nemažus kuro kiekius įsigyti ir pervežti nebūtų sudėtinga. Tokios talpyklos turi specialias išpilstymo žarnas bei kitą įrangą, kuri supaprastina visą darbą tiek įsigijimo, tiek ir išpilstymo metu. Tokiose talpyklose laikomas kuras bus saugus – jis nei išgaruos, nei kas nors jį pavogs. Paprasčiausiai, dauguma talpyklų turi ir saugius užraktus bei greitai išmontuojamą išpilstymo įrangą.